3dpoint.pl | Urodzinowe/imieninowe puszki
15242
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15242,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

URODZINOWE/IMIENINOWE PUSZKI

Zamkniemy Twój upominek w puszce z wybraną przez Ciebie etykietą

Puszka ze spersonalizowaną etykietą to znakomity pomysł na urodziny i imieniny. W środku można zamknąć jeden z naszych pomysłów lub dostarczyć nam własną zawartość. Ważne by puszka nawiązywała do charakteru solenizanta i jego zainteresowań. Mamy dla Was przygotowane specjalne etykiety, również na okrągłe rocznice.

Jak to zrobić?

1. Pomyśl co chcesz zamknąć w środku

Puszka z wydrukiem 3D

Cena puszki z wydrukiem 3D oraz spersonalizowaną etykietą to 15 zł + koszt wydruku 3D

Uwolnij misia

Pluszowy miś schowany w puszce to wesoły i uroczy pomysł na prezent. Nasze misie wykonane są z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu i z pewnością spodobają się obdarowywanej osobie.

Cena misia zamkniętego w puszce ze spersonalizowaną etykietą to 35 zł

Puszka z aromatycznymi herbatami

To elegancki pomysł. Do puszki wsadzamy sypaną herbatę w stylowym opakowaniu. Do wyboru mamy herbaty czarne, zielone, czerwone, białe, owocowe i ziołowe. Bogaty wybór zarówno klasycznych jak i aromatyzowanych gatunków. Wyślij do nas zapytanie, a prześlemy Ci pełną listę naszych herbat. Trafiony pomysł nie tylko na zimowe wieczory.

Cena herbacianej puszki ze spersonalizowaną etykietą to 25 zł

Słodka puszka

Puszka wypełniona słodkościami na pewno wywoła uśmiech. To świetny pomysł dla łakomczuchów. Do puszki można dorzucić liścik z życzeniami. Schowany wśród cukierków będzie miłą niespodzianką.

Cena słodkiej puszki ze spersonalizowaną etykietą zależy od rodzaju cukierków, zaczyna się od 25 zł.

Twój własny pomysł

W ofercie posiadamy też usługę zamykania w puszkach Waszych przedmiotów dostarczonych do nas. Pozwala to na zamknięcie czegoś osobistego lub przedmiotu, którego nie ma w naszej ofercie. Może to być wspólne zdjęcie czy pamiątka. Możliwości jest naprawdę wiele. Pamiętaj tylko, że puszki mają wymiary 119 mm wysokości i 99mm średnicy!

Cena zamknięcia swojego własnego przedmiotu w puszce ze spersonalizowaną etykietą to 17 zł

2. Wybierz etykietę

Przygotowaliśmy dla Was różne wzory etykiet na każdą okazję. Oczywiście możesz zaprojektować ją sam i wysłać nam gotowy projekt! Pamiętaj, że wymiary etykiety powinny wynosić 117 x 316 mm.

3. Wymyśl tekst, który będzie zamieszczony na etykiecie

Zastanów się jak sprawić, obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo czytając go. Mogą to być życzenia, cytat z Waszej ulubionej piosenki lub słowa, które będą wyjątkowe właśnie dla Was.

4. Przekaż projekt do realizacji

Gdy już będziemy mieć wszystko czego nam potrzeba hermetycznie zamykamy puszkę, drukujemy Twoją indywidualną etykietę i wysyłamy puszkę pod wskazany przez Ciebie adres. Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz!

Etykiety

Przykładowa realizacja

Formularz Kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość puszek (wymagane)

Numer etykiety (wymagane)

Tekst na etykiecie (wymagane)