3dpoint.pl | Zabawne
15647
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15647,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

ZABAWNE PUSZKI

Puszki ze śmiesznymi etykietami to pomysł na różne okazje. Chcesz zaskoczyć obdarowywaną osobę? To świetny pomysł. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jak to zrobić?

1. Pomyśl co chcesz zamknąć w środku

Puszka z wydrukiem 3D

Zapraszamy do naszego sklepu z gotowymi wydrukami 3D. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na prezent. Posiadamy szeroki wybór gadżetów, śmiesznych akcesoriów itp. Zamykamy wszystkie przedmioty, które zmieszczą się w puszce o wymiarach: 119 mm wysokości i 99 mm średnicy.

Cena puszki z wydrukiem 3D oraz spersonalizowaną etykietą to 15 zł + koszt wydruku 3D

Słodka puszka

Puszka wypełniona słodkościami na pewno wywoła uśmiech. To świetny pomysł dla łakomczuchów. Do puszki można dorzucić liścik z życzeniami. Schowany wśród cukierków będzie miłą niespodzianką.

Cena słodkiej puszki ze spersonalizowaną etykietą zależy od rodzaju cukierków i zaczyna się od 25 zł.

Twój własny pomysł

W ofercie posiadamy też usługę zamykania w puszkach Waszych przedmiotów dostarczonych do nas. Pozwala to na zamknięcie czegoś osobistego lub przedmiotu, którego nie ma w naszej ofercie. Może to być wspólne zdjęcie czy pamiątka. Możliwości jest naprawdę wiele. Pamiętaj tylko, że puszki mają wymiary 119 mm wysokości i 99mm średnicy!

Cena zamknięcia swojego własnego przedmiotu w puszce ze spersonalizowaną etykietą to 16 zł

2. Wybierz etykietę

Przygotowaliśmy różne zabawne wzory do wyboru. Etykiety zamieszczone są poniżej- wybierz wzór i podaj nam numer znajdujący się w lewym górnym rogu.

3. Wymyśl tekst, który będzie zamieszczony na etykiecie

Zastanów się jak zaskoczyć obdarowywaną osobę i wywołać uśmiech na jej twarzy. Tekst zamieszczony na etykiecie może być zabawnym tekstem, życzeniami lub innymi wyjątkowymi słowami.

4. Przekaż projekt do realizacji

Gdy już będziemy mieć wszystko czego nam potrzeba hermetycznie zamykamy puszkę, drukujemy Twoją indywidualną etykietę i wysyłamy puszkę pod wskazany przez Ciebie adres. Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz!

Etykiety

Przykładowe realizacje

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość puszek (wymagane)

Numer etykiety (wymagane)

Tekst na etykiecie (wymagane)