3dpoint.pl | Uniwersalne
15646
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15646,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

PUSZKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Prezenty w puszce to trafiony prezent na wiele okazji!

Prezenty w puszce to trafiony prezent na wiele okazji. Przygotowaliśmy uniwersalne wzory etykiet, które pozwolą spersonalizować puszkę, poprzez dodanie własnych tekstów i zdjęć. Jeżeli nie znalazłeś nic dla siebie, zaprojektuj swoją własną etykietę lub skontaktuj się z nami-spróbujemy stworzyć Twój własny wyjątkowy wzór. Gwarantujemy zaskoczenie i uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby!

Jak to zrobić?

1. Pomyśl co chcesz zamknąć w środku

Puszka z wydrukiem 3D

Zapraszamy do naszego sklepu z gotowymi wydrukami 3D. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na prezent. Posiadamy szeroki wybór biżuterii, gadżetów, akcesoriów do domu itp. Zamykamy wszystkie przedmioty, które zmieszczą się w puszce o wymiarach: 119 mm wysokości i 99 mm średnicy.

Cena puszki z wydrukiem 3D oraz spersonalizowaną etykietą to 15 zł + koszt wydruku 3D

Uwolnij misia

Pluszowy miś schowany w puszce to wesoły i uroczy pomysł na prezent. Nasze misie wykonane są z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu i z pewnością spodobają się obdarowywanej osobie.

Cena misia zamkniętego w puszce ze spersonalizowaną etykietą to 35 zł

Puszka z aromatycznymi herbatami

To elegancki pomysł. Do puszki wsadzamy sypaną herbatę w stylowym opakowaniu. Do wyboru mamy herbaty czarne, zielone, czerwone, białe, owocowe i ziołowe. Bogaty wybór zarówno klasycznych jak i aromatyzowanych gatunków. Wyślij do nas zapytanie, a prześlemy Ci pełną listę naszych herbat. Trafiony pomysł nie tylko na zimowe wieczory.

Cena herbacianej puszki ze spersonalizowaną etykietą to 25 zł

Słodka puszka

Puszka wypełniona słodkościami na pewno wywoła uśmiech. To świetny pomysł dla łakomczuchów. Do puszki można dorzucić liścik z życzeniami. Schowany wśród cukierków będzie miłą niespodzianką.

Cena słodkiej puszki ze spersonalizowaną etykietą zależy od rodzaju cukierków i zaczyna się od 25 zł

Twój własny pomysł

W ofercie posiadamy też usługę zamykania w puszkach Waszych przedmiotów dostarczonych do nas. Pozwala to na zamknięcie czegoś osobistego lub przedmiotu, którego nie ma w naszej ofercie. Może to być wspólne zdjęcie czy pamiątka. Możliwości jest naprawdę wiele. Pamiętaj tylko, że puszki mają wymiary 119 mm wysokości i 99mm średnicy!

Cena zamknięcia swojego własnego przedmiotu w puszce ze spersonalizowaną etykietą to 16 zł

2. Wybierz etykietę

Przygotowaliśmy różne uniwersalne wzory do wyboru. Etykiety zamieszczone są poniżej- wybierz wzór i podaj nam numer znajdujący się w lewym górnym rogu. Oczywiście możesz zaprojektować ją sam i wysłać nam gotowy projekt! Pamiętaj tylko, że wymiary etykiety powinny wynosić 115x316mm.

3. Wymyśl tekst, który będzie zamieszczony na etykiecie

Zastanów się jak zaskoczyć obdarowywaną osobę i wywołać uśmiech na jej twarzy. Tekst zamieszczony na etykiecie może być zabawnym tekstem, życzeniami lub innymi wyjątkowymi słowami.

4. Przekaż projekt do realizacji

Gdy już będziemy mieć wszystko czego nam potrzeba hermetycznie zamykamy puszkę, drukujemy Twoją indywidualną etykietę i wysyłamy puszkę pod wskazany przez Ciebie adres. Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz!

ETYKIETY

PRZYKŁADOWA REALIZACJA

FORMULARZ KOTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość puszek (wymagane)

Numer etykiety (wymagane)

Tekst na etykiecie (wymagane)