3dpoint.pl | Świąteczne upominki firmowe
17831
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17831,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

Świąteczne upominki dla klientów to dobry akcent podsumowujący całoroczną współpracę. Często pojawia się dylemat: co wybrać? Upominki powinny być eleganckie, czy zabawne? Standardowe czy zaskakujące? Spersonalizowane czy uniwersalne? Dobrze, by były opatrzone logo firmy, co wpłynie na utrwalenie świadomości marki.

 

Nasz pomysł postara się połączyć to wszystko w jedno, tak by stworzyć idealny upominek, który z pewnością zapadnie Waszym klientom w pamięć i wyróżni się spośród innych.

Nie tylko prezent będzie świadczył firmie. Nie należy zapominać, że dobrze zaprojektowane opakowanie ma także wpływ na postrzeganie prezentu.

 

Chcemy zaprezentować nasz nietypowy pomysł na świąteczne upominki, czyli zapuszkowane prezenty ze spersonalizowaną etykietą zawierającą np. logo firmy. W puszkach o wymiarach 113 mm wysokości i 99 mm średnicy zamykamy wybrany upominek i ozdabiamy puszkę według życzenia klienta.

 

Nasze puszki posiadają wieczko Easy Open, dzięki czemu otwierają się tylko jeden wyjątkowy raz i wywołują w obdarowywanych osobach zaciekawienie jej wnętrzem. Staranne wykonanie i przywiązanie do szczegółów sprawia, że zwykła puszka staje się na prawdę wyjątkowa i spawia wiele radości.

SPERSONALIZOWANE ETYKIETY

Chcąc, by puszka była wyjątkowa, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Etykietę projektujemy dopasowując ją do Państwa wskazówek oraz charakteru firmy, tak by była ona niepowtarzalna. Na etykiecie mogą się znaleźć dowolne życzenia, logo firmy, czy grafika.

Istnieje również możliwość wysłania nam własnego projektu etykiety.

Etykiety drukowane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym, dzięki czemu puszka ładnie się prezentuje.

ZAWARTOŚĆ PUSZEK

Puszki z kawą smakową

Puszki z kawą smakową

Kawy smakowe to doskonały pomysł. Wspaniały aromat i smak umilą niejedną zimową chwilę. Do wyboru dostępnych jest kilka smaków. Kawy pakujemy w eleganckie przezroczyste torebeczki.

Puszki z sypaną herbatą

Puszki z sypaną herbatą

Sypane herbaty o świątecznym aromacie, zapakowane w eleganckie torebeczki. Do wyboru zarówno herbaty czarne, jak i zielone.

Puszki z kwitnącą herbatą

Puszki z kwitnącą herbatą

Kwitnąca herbata poruszy nie tylko zmysł smaku, ale również wzroku. Obserwowanie pięknego kwiatu rozwijającego się z małej kuleczki, to wyjątkowe zjawisko, które z pewnością zostanie zapamiętane.

Puszki ze słodyczami

Puszki ze słodyczami

Napisz do nas, a wyślemy Ci listę dostępnych cukierków!

Własny pomysł

Własny pomysł

Istnieje możliwość dostarczenia swojej zawartości, którą zapuszkujemy. Należy pamiętać, że puszka ma wymiary: 113 mm wysokości i 99 mm średnicy.

Cena puszek różni się w zależności od zawartości puszki, jak i wielkości zamówienia, dlatego każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

 

Wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z klientem, dlatego staranne wykonanie puszek sprawi, że zarówno Państwo, jak i Państwa klienci, poczują się wyjątkowo.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

zapuszkowana herbata prezent dla gości na weselu

Wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z klientem.

kontakt@3dpoint.pl

tel. 730905300