3dpoint.pl | Puszkowanie
15107
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15107,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

Puszkowanie

Zamkniemy Twój upominek w puszce z wybraną przez Ciebie etykietą

Nie wiesz jak urozmaicić swój prezent? Wykorzystałeś już wszystkie pomysły i nic nie przychodzi Ci do głowy? Mamy na to rozwiązanie! Zamkniemy Twój upominek w puszce z wybraną przez Ciebie etykietą i wyślemy pod wskazany adres.

Jak to zrobić?

1. Pomyśl co chcesz zamknąć w środku

Może to być coś osobistego (co wyślesz nam do zamknięcia) lub jeden z pomysłów wybranych przez nas. Pamiętaj, że puszki mają wymiary 113 mm wysokości i 99 mm średnicy! Dodatkowo do każdej puszki możesz dorzucić liścik z napisanym przez siebie tekstem. Nasze pomysły na puszki z zawartością to:

Puszka z wydrukiem 3D

Puszka „Uwolnij misia”

Słodka puszka

Puszka z aromatycznymi herbatami

I wiele innych!

2. Wybierz etykietę

Przygotowaliśmy dla Was różne wzory etykiet na każdą okazję. Oczywiście możesz zaprojektować ją sam i wysłać nam gotowy projekt! Pamiętaj, że wymiary etykiety powinny wynosić 113 x 316 mm.

3. Wymyśl tekst, który będzie zamieszczony na etykiecie

Zastanów się jak sprawić, obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo czytając go. Mogą to być życzenia, cytat z Waszej ulubionej piosenki lub słowa, które będą wyjątkowe właśnie dla Was.

4. Przekaż projekt do realizacji

Gdy już będziemy mieć wszystko czego nam potrzeba hermetycznie zamykamy puszkę, drukujemy Twoją indywidualną etykietę i wysyłamy puszkę pod wskazany przez Ciebie adres. Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz!


Masz pytania? Skontaktuj się z nami i zamów projekt