3dpoint.pl | Promocja szkoły
15114
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15114,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

Promocja szkoły

Dla każdej szkoły projektujemy za darmo trzy wzory etykiet z nazwą, logiem oraz dowolnie wybranym napisem.

3dpoint daje możliwość stworzenia unikatowych gadżetów reklamowych. Zamykamy w puszkach dowolne przedmioty z indywidualnie zaprojektowaną etykietą. Dla każdej szkoły projektujemy za darmo trzy wzory etykiet z nazwą, logiem oraz dowolnie wybranym napisem. Puszki są ciekawą i zaskakującą formą opakowania. Wyglądają estetycznie, a etykiety są drukowane na najwyższej jakości papierze fotograficznym. Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz.

Wykorzystanie

Podziękowania dla nauczycieli

Podziękowania dla sponsorów szkoły

Podziękowania dla sponsorów szkoły

Formy prezentów w klasach (np. Dzień Kobiet)

Wycena

Koszt zamknięcia przedmiotu w puszce wraz z indywidualną etykietą to tylko 10 zł/szt. Taka forma zapakowania podnosi znaczenie nawet najdrobniejszego prezentu. Istnieje także możliwość wyboru jednego z naszych pomysłów na zawartość puszki. W tym celu prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą prezentów do puszkowania.

Przy zamówieniach powyżej 50 szt. oferujemy Państwu 10% zniżki na całe zamówienie.

JAK TO DZIAŁA?

 • 01 PROJEKTOWANIE

  Pierwszym etapem drukowania 3D jest stworzenie projektu. Aby przesłać go do wydruku, projekt powinien mieć rozszerzenie STL lub OBJ.

 • 02 ZLECENIE PROJEKTU

  Gdy już posiadasz gotowy projekt, prześlij go do nas za pomocą formularza, dostępnego w zakładce wybranej przez Ciebie technologii.

 • 03 DRUKOWANIE 3D

  Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów, co sprawia, że nasze wydruki są trwałe, funkcjonalne i estetyczne.

 • 04 DOSTAWA

  Po zakończeniu wydruku pakujemy go i jak najszybciej wysyłamy do Ciebie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i zamów projekt