3dpoint.pl | Prezent na ślub
15234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15234,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

Prezent na ślub

Zamkniemy Twój upominek w puszce z wybraną przez Ciebie etykietą

Szukacie prezentu ślubnego dla młodej pary? Spersonalizowana puszka urozmaici prezent i pozwoli dodać osobistego akcentu do podarunku. Skorzystaj z naszych propozycji lub użyj wyobraźni i zaproponuj swój własny pomysł

Jak to zrobić?

1. Pomyśl co chcesz zamknąć w środku

Słodka puszka

Puszka wypełniona słodkościami na pewno wywoła uśmiech i osłodzi początki wspólnego życia. Do puszki można dorzucić liścik z życzeniami. Schowany wśród cukierków będzie miłą niespodzianką.

Cena słodkiej puszki ze spersonalizowaną etykietą zależy od rodzaju cukierkó i zaczyna się od 25 zł.

Puszka z aromatycznymi herbatami

To elegancki pomysł. Do puszki wsadzamy sypaną herbatę w stylowym opakowaniu. Do wyboru mamy herbaty czarne, zielone, czerwone, białe, owocowe i ziołowe. Bogaty wybór zarówno klasycznych jak i aromatyzowanych gatunków. Wyślij do nas zapytanie, a prześlemy Ci pełną listę naszych herbat. Trafiony pomysł nie tylko na zimowe wieczory.

Cena herbacianej puszki ze spersonalizowaną etykietą to 25 zł

Twój własny pomysł

W ofercie posiadamy też usługę zamykania w puszkach Waszych przedmiotów dostarczonych do nas. Pozwala to na zamknięcie czegoś osobistego lub przedmiotu, którego nie ma w naszej ofercie. Może to być wspólne zdjęcie czy pamiątka. Możliwości jest naprawdę wiele. Pamiętaj tylko, że puszki mają wymiary 119 mm wysokości i 99mm średnicy!

Cena zamknięcia swojego własnego przedmiotu w puszce ze spersonalizowaną etykietą to 16 zł

2. Wybierz etykietę

Przygotowaliśmy dla Ciebie ślubne wzory do wyboru. Etykiety zamieszczone są poniżej- wybierz wzór i podaj nam numer znajdujący się w lewym górnym rogu.

Oczywiście możesz zaprojektować ją sam i wysłać nam gotowy projekt! Pamiętaj tylko, że wymiary etykiety powinny wynosić 117x316mm.

3. Wymyśl tekst, który będzie zamieszczony na etykiecie

Zastanów się jak sprawić, obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo czytając go. Mogą to być życzenia, cytat z Waszej ulubionej piosenki lub słowa, które będą wyjątkowe właśnie dla Was.

4. Przekaż projekt do realizacji

Gdy już będziemy mieć wszystko czego nam potrzeba hermetycznie zamykamy puszkę, drukujemy Twoją indywidualną etykietę i wysyłamy puszkę pod wskazany przez Ciebie adres. Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz!

Etykiety

Przykładowe realizacje

Formularz Kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość puszek (wymagane)

Numer etykiety (wymagane)

Tekst na etykiecie (wymagane)