3dpoint.pl | Pomaluj mój ślub...
Kolor przewodni wesela to nie jest najprostszy wybór, ale wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto ograniczać się do jednego, dwóch lub trzech kolorów mówię zdecydowane TAK!! Przekonajcie sie dlaczego takie ważne jest zdecydowanie się na kolor przewodni wesela.
ślub, wesele,kolory wesela,koloryślubu,kolor przewodni wesela,kolor przewodni ślubu,panna młoda, dekoracje wesela, dekoracje sali weselnej,dodatki ślubne,dodatki weselne, jaki kolor na weselu, przykłady kolorów weselnych, weselne kolory, przygotowania do wesela,przygotowania do ślubu
18633
post-template-default,single,single-post,postid-18633,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

27 Mar Pomaluj mój ślub…

Kolor przewodni wesela to nie jest najprostszy wybór, ale wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto ograniczać się do jednego, dwóch lub trzech kolorów mówię zdecydowane TAK!! Dlaczego to takie ważne?

Po pierwsze… SPÓJNOŚĆ

Uwielbiam wesela, na których wszystko jest spójne i do siebie pasuje. Nie ważne ile wydacie na dekoracje sali, jeżeli poszczególne elementy nie będą do siebie pasować, wszystkie starania pójdą na nic. Kolor to bardzo dobry łącznik, który podkreśla spójność niezależnie od budżetu.

Po drugie… NIEPOWTARZALNY KLIMAT

Dzięki kolorom możemy nadać naszej uroczystości dowolnego klimatu. Oddać nastrój pory roku, nadać mu elegancji, czy nutki wesołej figlarności. Każdy kolor niesie ze sobą pewne przesłanie. Pokazuje jacy jesteśmy i co lubimy. Sprawcie, by Wasz ślub po prostu do Was pasował 🙂

Po trzecie… NIEDOCENIONA POMOC W PODEJMOWANIU DECYZJI

Wybór koloru ułatwi Wam podejmowanie późniejszych decyzji dotyczących ślubu, wesela i wystroju. A uwierzcie mi będzie ich sporo, czasem prawie nieistonych, ale jednak trzeba będzie je podjąć 🙂 Zamiast za każdym razem zastaniawiać się czy ten kolor balonów bedzie pasował do takich serwetek, będziecie mieli czas na zajęcie się innymi sprawami.

Jeżeli jesteście na tak i uważacie, że te trzy powody są słuszne to gratulacje pierwszego kroku 🙂 Niestety-stety nasz świat ma tak wiele pięknych kolorów, że ta decyzja nie będzie prosta. Zapraszam na następny wpis o wyborze koloru przewodniego, spróbuję Wam trochę pomóc.

fot. pinterest.com

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

*

Anti-spam: complete the task