3dpoint.pl | Pierwsza Komunia
17508
page-template-default,page,page-id-17508,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

Zapuszkowane upominki dla gości

Pierwsza Komunia

Zapraszamy do zakupu naszych, walentynkowych zapuszkowanych prezentów.

Jako podziękowanie dla gości uczestniczących wraz z dzieckiem w Pierwszej Komunii Świętej proponujemy spersonalizowane puszki z upominkiem w środku

W puszkach o wymiarach: 113 mm wysokości i 99 mm średnicy, można zamknąć sypaną herbatę lub cukierki.

Etykieta drukowana jest na wysokiej jakości fotograficznym papierze, dzięki czemu kolory są żywe, a cała puszka pięknie się prezentuje. Na etykietach widnieją religijne symbole oraz dowolny napis np. „Komunia Święta Kacpra 15.05.2015” lub „Dziękujemy za przybycie!”

Puszki posiadają wieczko Easy Open, dzięki czemu otwierają się tylko jeden wyjątkowy raz! 🙂

1. WYBIERZ ETYKIETĘ:

etykieta 1-01
etykieta 2-01
etykieta 3-01
etykieta 4-01

2. WYBIERZ ZAWARTOŚĆ PUSZKI:

PUSZKA Z SYPANĄ HERBATĄ

CENA: 15 ZŁ/SZT

To bardzo elegancka forma podziękowań. Sypane herbaty umieszczone w gustownych, przezroczystych opakowaniach to ciekawy i wyjątkowy pomysł. Każda herbata i puszka może zostać obwiązana dopasowaną kolorystycznie wstążeczką.

Proponujemy herbaty czarne, zielone i owocowe. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu otrzymania pełnej listy herbat.

PUSZKA Z CUKIERKAMI

CENA: 15 ZŁ/SZT

Słodka zawartość puszki z pewnością wywoła uśmiech na twarzach gości. Cukierki w puszce mogą być czekoladowe, owocowe, miętowe, białe lub kolorowe. Możliwości jest naprawdę wiele..

3. ZAMÓW PRZEZ NASZ FORMULARZ:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (opcjonalnie)

Ilość puszek

Nazwa etykiety

Zawartość puszki