3dpoint.pl | Zapuszkowane prezenciki na podziękowanie
15188
page-template-default,page,page-id-15188,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

ZAPUSZKOWANE PREZENCIKI NA PODZIĘKOWANIE

Obdarowywanie gości weselnych to nie tylko miła tradycja, ale także sposób podziękowania im za wspólne spędzenie tak ważnego dla Was dnia.

Prezenty

Obdarowywanie gości weselnych to nie tylko miła tradycja, ale także sposób podziękowania im za wspólne spędzenie Waszego wielkiego dnia. Ważne, by prezent został zapamiętany i przypominał gościom o miło spędzonych chwilach. Odchodząc od standardowych migdałów w woreczkach, glinianych figurek, czy mydełek, chcemy zaproponować Wam coś bardziej nietypowego i spersonalizowanego. Proponujemy puszki z wybraną przez Was zawartością i etykietą.

Co w środku?

Do puszek można włożyć dowolne przedmioty, które dostarczycie nam do zamknięcia lub wybrać jeden z naszych pomysłów. W przypadku własnego wypełnienia, należy pamiętać, że puszki mają wymiary 113 mm wysokości i 99 mm średnicy. Puszki posiadają wieczko Easy Open, dzięki czemu otwierają się tylko jeden wyjątkowy raz!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Podane ceny obowiązują dla zamówień powyżej 40 puszek.

Puszka z własną zawartością

Prezenty w formie puszek to niestypowy pomysł, który na pewno zaskoczy gości. Do środka można włożyć coś osobistego, co kojarzy się konkretnie z Wami! My puszkujemy i drukujemy wybraną przez Was etykietę. Masz pytania? Napisz do nas, a z pewnością na nie odpowiemy.

Puszka ze zdjęciem

Ciekawym pomysłem jest przygotowanie fotografii z podziękowaniami. Fotografie pamiątkowe drukujemy na błyszczącym papierze fotograficznym. Goście na pewno ucieszą się z takiej osobistej formy podziękowań.

Puszka ze słodkościami

Słodka zawartość puszki z pewnością wywoła uśmiech na twarzach Waszych gości. Cukierki w puszce mogą być czekoladowe, owocowe, miętowe, białe lub kolorowe. Możliwości jest naprawdę wiele.

Zainteresowane pary prosimy o kontakt, zaproponujemy kilka rodzajów cukierków.

Herbaciana puszka

To bardzo elegancka forma podziękowań. Sypane herbaty umieszczone w gustownych, przezroczystych opakowaniach to ciekawy i wyjątkowy pomysł. Każda herbata i puszka może zostać obwiązana dopasowaną kolorystycznie wstążeczką. Wstążeczka przy zamówieniach powyżej 50 szt. gratis.

Proponujemy herbaty czarne, zielone i owocowe.  Zainteresowane Pary prosimy o kontakt w celu otrzymania pełnej listy herbat.

Kawowa puszka

Opcja kawowa to 40 g sypanej smakowej kawy, umieszczonej w eleganckich, przezroczystych opakowaniach. Każda kawa i puszka może zostać obwiązana dopasowaną kolorystycznie wstążeczką. Wstążeczka przy zamówieniach powyżej 50 szt. gratis.

Zainteresowane Pary prosimy o kontakt w celu otrzymania pełnej listy dostępnych kaw smakowych.

ETYKIETY

Przygotowaliśmy na tę okazję, wiele wyjątkowych etykiet, wśród których na pewno znajdziecie coś dla siebie. Na etykietach można zamieścić dowolny napis lub zmienić kolorystykę, tak by pasowała do Waszego wesela. Istnieje również możliwość zaprojektowania przez nas specjalnej etykiety, według Waszego pomysłu. Trzecim wariantem jest podesłanie etykiety stworzonej przez Was. Należy pamiętać, że jej wymiary powinny wynosić 113 x 316 mm.

GALERIA

ZAMÓW PUSZKI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość puszek (wymagane)

Numer etykiety (wymagane)

Tekst na etykiecie (wymagane)