3dpoint.pl | Nietypowe winietki na stół
15171
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15171,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

Nietypowe winietki na stół

Podczas organizacji wesela warto zwracać uwagę na detale, ponieważ często to właśnie one zostają w pamięci

Chcemy zaproponować Wam ciekawy pomysł na poinformowanie gości o zajmowanych przez nich miejscach na sali. Zamiast standardowych, papierowych winietek na stół, oferujemy takie, które nie tylko zostaną gościom w pamięci, ale z pewnością będą chcieli zachować je na pamiątkę. Nasze winietki to drukowane w technologii 3D napisy np. Jan Kowalski, Ala Nowak. Napisy drukowane są z lekko połyskującego tworzywa PLA.

Do wyboru aż kilkanaście kolorów winietek. Możliwy jest także wybór jednej z kilku dostępnych czcionek, pasującej do charakteru wesela. Winietki wyglądają, estetycznie, elegancko, ale także nowocześnie i zaskakująco.

Kolory

Nie znalazłeś koloru przewodniego swojego wesela? Nic staraconego! Kolory, które przedstawiamy poniżej są jedynie przykładowe. Nasza baza cały czas się powiększa.

Jeżeli nadal okaże się, że brakuje Twojego koloru, postaramy się go sprowadzić 🙂

Propozycje ułożenia winietek

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje ułożenia winietek na stole. Są to oczywiście tylko przykłady, możliwości jest dużo więcej!

Jak to robimy?

Nasze winietki to wytwarzane na drukarkach 3D napisy z plastiku PLA. Każda winietka jest osobno projektowana, a następnie drukowana na drukarce 3D.

Czas oczekiwania na zamówienie to ok. 5 dni roboczych, jednak w ścisłym sezonie, terminy realizacji mogą uleć wydłużeniu, prosimy więc o wcześniejszy kontakt.

Jeżeli nie wszyscy goście potwierdzili swoją obecność, wyślij do nas listę z potwierdzonymi osobami, a resztę domów później, po takiej samej cenie!

Poniżej kilka zdjęć z produkcji winietek.

Cennik

Przy zakupie 1-30 szt. - 7,00 zł/szt.

Przy zakupie 31-60 szt. - 6,00 zł/szt.

Przy zakupie powyżej 60 szt. - 4,00 zł/szt.