3dpoint.pl | Drukowanie 3D
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

O drukowaniu w 3D

Drukowanie 3D polega na wytwarzaniu z komputerowego projektu 3D, rzeczywistego, namacalnego przedmiotu. W zależności od wykorzystanej technologii i materiału, przedmiot ten będzie posiadał różne właściwości. Oferujemy wydruki 3D wykonane w wielu technologiach, co zwiększa zakres naszych możliwości i pozwala na realizowanie projektów o różnym poziomie złożoności. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub zamówić wydruk w danej technologii, kliknij na jedną z technologii: FDM, SLA, SLS, CJP.

Projektowanie

Pierwszym etapem drukowania 3D jest stworzenie projektu. Projekt wykonywany jest w programach służących do modelowania 3D np. programy typu CAD. Aby przesłać go do wydruku, projekt powinien mieć rozszerzenie STL lub OBJ. Chcesz zamówić wydruk 3D, a nie masz pomysłów lub po prostu nie potrafisz modelować w 3D? To żaden problem! Zapraszamy do naszego sklepu z gotowymi wydrukami. Jeżeli nie znalazłeś w nim tego, czego szukałeś lub zależy Ci na stworzeniu konkretnego, indywidualnego projektu skontaktuj się z nami.

Sklep

Zlecenie projektu do wydruku

Gdy już posiadasz gotowy projekt, prześlij go do nas za pomocą formularza, dostępnego w zakładce wybranej przez Ciebie technologii. Podczas składania zamówienia podaj materiał oraz kolor wydruku. Chcemy dać Ci jak największy wybór, dlatego zapewniamy szeroką paletę dostępnych kolorów i materiałów. Po otrzymaniu Twojego modelu wycenimy go i w odpowiedzi prześlemy informację o cenie i czasie realizacji. Po akceptacji i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do wydruku Twojego modelu.

ZAMÓW PROJEKT

Drukowanie 3D

Chcemy, aby tworzone przez nas wydruki wykonywane były najlepszej jakości, dlatego dbamy o każdy detal. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów, co sprawia, że nasze wydruki są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów!

Dostawa

Po zakończeniu wydruku pakujemy go i jak najszybciej wysyłamy do Ciebie! Jeśli masz jakieś pytania, lub po prostu chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń.

WYSYŁKA