3dpoint.pl | Drukowanie 3D
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

O drukowaniu w 3D

Drukowanie 3D polega na wytwarzaniu z komputerowego projektu 3D, rzeczywistego, namacalnego przedmiotu. W zależności od wykorzystanej technologii i materiału, przedmiot ten będzie posiadał różne właściwości. Oferujemy wydruki 3D wykonane w technologii FDM. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej technologii poczytaj w zakładce FDM lub skontaktuj się z nami kontakt@3dpoint.pl

Projektowanie

Pierwszym etapem drukowania 3D jest stworzenie projektu. Projekt wykonywany jest w programach służących do modelowania 3D np. programy typu CAD. Aby przesłać go do wydruku, projekt powinien mieć rozszerzenie STL. Chcesz zamówić wydruk 3D, a nie masz pomysłów lub po prostu nie potrafisz modelować w 3D? To żaden problem! Zapraszamy do naszego sklepu z gotowymi wydrukami. Jeżeli nie znalazłeś w nim tego, czego szukałeś lub zależy Ci na stworzeniu konkretnego, indywidualnego projektu skontaktuj się z nami.

Sklep

Zlecenie projektu do wydruku

Gdy już posiadasz gotowy projekt, prześlij go do nas za pomocą maila, żebyśmy mogli dokonać wyceny. Chcemy dać Ci jak największy wybór, dlatego zapewniamy szeroką paletę dostępnych kolorów. Poinformuj nas w jakim kolorze ma być wydruk, a prześlemy Ci dostępne odcienie. Po otrzymaniu Twojego modelu wycenimy go i w odpowiedzi prześlemy informację o cenie i czasie realizacji. Po akceptacji i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do wydruku Twojego modelu.

ZAMÓW PROJEKT

Drukowanie 3D

Chcemy, aby tworzone przez nas wydruki wykonywane były najlepszej jakości, dlatego dbamy o każdy detal. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów, co sprawia, że nasze wydruki są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów!

Dostawa

Po zakończeniu wydruku pakujemy go i jak najszybciej wysyłamy do Ciebie! Jeśli masz jakieś pytania, lub po prostu chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń.

WYSYŁKA