3dpoint.pl | Dla studentów
15094
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15094,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

DLA STUDENTÓW

Jesteś studentem i chcesz wydrukować u nas swój projekt? Zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy w niej wydruki w kilku technologiach, duży wybór dostępnych materiałów i kolorów oraz możliwość skanowania 3D

Drukowanie 3D ma swoje zastosowanie również wśród studentów, ponieważ daje ono ogromne możliwości w realizacji ich pomysłów. Wydruki 3D są najdokładniejszą metodą odwzorowania stworzonych projektów. Dodatkowymi atutami, tej formy przedstawiania swoich prac, są trwałość, funkcjonalność i szeroka gama dostępnych na rynku materiałów i kolorów.

 

Jesteś studentem i chcesz wydrukować u nas swój projekt? Zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy w niej wydruki w kilku technologiach, duży wybór dostępnych materiałów i kolorów oraz możliwość skanowania 3D!

ZAMÓW PROJEKT
STUDENCI ARCHITEKTURY

Ręczne tworzenie modeli oraz makiet jest drogie i czasochłonne. Przyszłym architektom przychodzi z pomocą drukarka 3D, która pozwala na drukowanie makiet architektonicznych, modeli obiektów oraz wielowymiarowych przedmiotów. Nasze wydruki poprzez dokładne odwzorowanie, na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

STUDENCI WZORNICTWA

Drukowanie 3D pozwala studentom wzornictwa na drukowanie prototypów swoich projektów, modelowanych w 3D. Jest to coraz popularniejszy wśród studentów sposób, na przedstawianie swoich prac zaliczeniowych oraz dyplomowych.

STUDENCI POLITECHNIKI

Dla studentów politechniki drukowanie 3D jest pomocne podczas tworzenia prototypów. Może zostać również użyte do wytwarzania niezbędnych części do budowania projektów. Jest to przydatne przy użyciu elementu niestandardowego, niedostępnego w sklepie. Na rynku można znaleźć wiele materiałów, co sprawia, że wydruki mogą mieć różne właściwości np. duża trwałość lub elastyczność.

.

STUDENCI ASP

Niezwykle popularne staje się wykorzystywanie druku 3D w tworzeniu elementów dzieł artystycznych. Druk 3D znajduje swoje zastosowanie również w takich dziedzinach jak moda czy jubilerstwo. Najsławniejsi projektanci mody tworzą swoje kolekcje drukując je na drukarkach 3D.

Inne

Druk 3D ma bardzo szerokie zastosowanie, jest zaskakują formą przedstawiania pomysłów. Bądź innowacyjny i zaskocz prowadzącego. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły!

JAK TO DZIAŁA?

 • 01 PROJEKTOWANIE

  Pierwszym etapem drukowania 3D jest stworzenie projektu. Aby przesłać go do wydruku, projekt powinien mieć rozszerzenie STL.

 • 02 ZLECENIE PROJEKTU

  Gdy już posiadasz gotowy projekt, prześlij go do nas za pomocą formularza lub maila kontakt@3dpoint.pl

 • 03 DRUKOWANIE 3D

  Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów, co sprawia, że nasze wydruki są trwałe, funkcjonalne i estetyczne.

 • 04 DOSTAWA

  Po zakończeniu wydruku pakujemy go i jak najszybciej wysyłamy do Ciebie!