3dpoint.pl | Dla firm
15076
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15076,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

DLA FIRM

3dpoint to firma stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne podejście.

PROTOTYPOWANIE

3d point zajmuje się tworzeniem prototypów w czterech technologiach (FDM, SLA, SLS, CJP) co pozwala na realizowanie zamówień charakteryzujących się różnymi właściwościami np. duża wytrzymałość, pełno kolorowy wydruk czy bardzo wysoka precyzja. Chcemy, aby klienci otrzymali taki wydruk na jakim im zależy. Celem tworzenia prototypów, jest sprawdzenie potencjalnego produktu, zanim zostanie uruchomiona jego masowa produkcja. Pozwala to na wyeliminowanie potencjalnych błędów oraz zbadanie reakcji odbiorców na produkt. Stworzenie prototypu znacząco obniża to koszty i zmniejsza ryzyko w biznesie.

DRUKOWANIE 3D

Drukowanie 3D daje również możliwość przedstawienia klientom wstępnych pomysłów w formie wydruków, co pozytywnie wpływa na odbiór oferty i wizerunek firmy. Forma ta stosowana jest np. w architekturze czy wzornictwie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm wykorzystujących druk 3D w celu prototypowania. Chcemy wykorzystać potencjał naszego sprzętu do stworzenia ciekawych gadżetów promocyjnych, wyróżniających firmę spośród konkurencji.

Oferta reklamowa

Wydruk logo 3D

Logo wydrukowane w formie trójwymiarowej figurki jest ciekawym i innowacyjnym gadżetem, wyróżniającym firmę. Aby wydrukować logo potrzebny jest jego projekt 3D zapisany w formacie OBJ lub STL. Oferujemy także możliwość stworzenia takiego projektu.

Firmowe puszki z gadżetami

Firmowe puszki to nietypowa forma reklamy. Poprzez spersonalizowaną etykietę spełniają rolę informacyjną oraz promocyjną, podobną do działania ulotki. Jednak dzięki ciekawej formie są zauważalne i pozytywnie odbierane przez potencjalnych klientów. W puszcze można zamknąć dowolny przedmiot, mogą to być np. firmowe gadżety, próbki produktów

Wizytówki firmowe

Wizytówki firmowe drukowane z materiałów PLA i ABS, personalizowane pod względem napisów i kolorów.

JAK TO DZIAŁA?

 • 01 PROJEKTOWANIE

  Pierwszym etapem drukowania 3D jest stworzenie projektu. Aby przesłać go do wydruku, projekt powinien mieć rozszerzenie STL lub OBJ.

 • 02 ZLECENIE PROJEKTU

  Gdy już posiadasz gotowy projekt, prześlij go do nas za pomocą formularza, dostępnego w zakładce wybranej przez Ciebie technologii.

 • 03 DRUKOWANIE 3D

  Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów, co sprawia, że nasze wydruki są trwałe, funkcjonalne i estetyczne.

 • 04 DOSTAWA

  Po zakończeniu wydruku pakujemy go i jak najszybciej wysyłamy do Ciebie!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącznik