3dpoint.pl | O firmie
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive
 

3dpoint to firma stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne podejście.

O nas

W branży druku 3D działamy od 2014 r. Można powiedzieć, że niedługo, ale warto zauważyć, że dziedzina na której się opieramy istnieje w Polsce od niedawna. Każdy kolejny rok doświadczenia zwiększa nasze umiejętności, co pozwala nam na profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.

3dpoint to firma stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne podejście. Poprzez usługi drukowania i skanowania 3D chcemy trafić zarówno do profesjonalistów, jak i do każdej osoby chcącej wprowadzić w życie swoje własne pomysły.

Dla firm

W naszej ofercie dostępnych jest wiele technologii, które mają zagwarantować wykonanie wydruków spełniających wymagania każdej firmy. Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów. Oprócz tradycyjnego prototypowania, zajmujemy się także tworzeniem gadżetów firmowych (np. wydruk logo 3D) oraz podejmujemy się różnych projektów w których optymalne jest użycie naszych technologii. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i służymy doradztwem.

Dla Ciebie

Drukowanie 3D nie jest zarezerwowane tylko dla dużych, profesjonalnych firm. Chcemy, aby ta usługa stała się prostsza i dostępna dla każdego. Poprzez nowoczesne technologie chcemy dać Ci możliwość wprowadzenia w życie Twoich niezwykłych pomysłów. W rzeczywistości masowej produkcji, chcemy postawić Cię w centrum tworzenia i sprawić, by przedmioty, którym się otaczasz były niepowtarzalne i wyrażały to kim jesteś. Aby urzeczywistnić Twoje pomysły, zapewniamy Ci szeroką gamę kolorystyczną naszych materiałów. Postaw na swój punkt widzenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i zamów projekt